اخبار كتابخانه تخصصي


تازه هاي كتاب
فهرست چاپي تازه هاي كتاب در فصل پاييز
فهرست چاپي كتاب‌هاي افزوده شده به پايگاه كتابخانه تخصصي در سه ماهه فصل پاييز تهيه شد. اين فهرست شامل كتاب هاي فارسي خريداري شده از نمايشگاه كتاب‌هاي تخصصي هنر و تازه‌ترين كتاب‌هاي منتشر شده در حوزه‌هاي مختلف هنر است..
 ١٥:٥٩ - 1395/10/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی
خریداری کتاب های تازه ازدومین نمایشگاه تخصصی کتاب های هنری
کتابخانه تخصصی در دومین نمایشگاه تخصصی کتاب های هنری اقدام به خریداری کتاب های فارسی و لاتین کرد.در این نمایشگاه که در هفته کتاب برگزار گردید کتاب های متنوعی در حوزه‌های تخصصی هنر برای کتابخانه تهیه شد. همچنین بخشی از منابع درخواستی کاربران نیز از این نمایشگاه خریداری شد.
 ١٤:٥٢ - 1395/08/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات (آبان ماه1395)
بازدیدکتابخانه تخصصی از نمایشگاه مطبوعات
کتابخانه تخصصی فرهنگستان هنر ضمن بازدید از غرفه های نشریات و پایگاه های خبری حاضر در نمایشگاه، نشریات جدید در حوزه موضوعی کتابخانه تخصصی را شناسایی و امکان اشتراک چندین عنوان نشریه تخصصی را فراهم آورد.
 ٢١:٤٨ - 1395/08/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
فهرست تازه هاي مهرماه 1395
فهرست چاپي كتاب‌هاي افزوده شده به پايگاه كتابخانه تخصصي در مهرماه سال جاري تهيه شد. اين فهرست شامل اطلاعات کتابشناختی كتاب هاي فارسي در حوزه‌هاي مختلف هنر است كه به ترتيب موضوع تنظيم شده است.
 ١٤:٥٩ - 1395/08/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
كتاب‌هاي جديد در چرخه امانت
با اتمام نمایشگاه کتاب کتابخانه تخصصی، کتاب های جدید جهت استفاده کاربران در چرخه امانت قرار گرفت. کاربران می توانند اطلاعات کتابشناختی منابع جدید را از طریق جستجوی در فهرست کتابخانه بازیابی نمایند.
 1395/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنرمحفوظ است.