اخبار كتابخانه تخصصي


تازه‌هاي كتاب
تدوين فهرست چاپي تازه‌هاي كتاب بهار 1396
فهرست چاپي كتاب‌هاي افزوده شده به پايگاه كتابخانه تخصصي در سه ماهه اول سال 96 تهيه شد. اين فهرست شامل اطلاعات كتابشناختي پایان‌نامه‌های جدید هنری و كتاب هاي فارسي و لاتین خريداري شده از نمايشگاه كتاب، تازه‌هاي انتشارات فرهنگستان هنر و تازه‌ترين كتاب‌هاي منتشر شده توسط ناشران مختلف در حوزه‌هاي مختلف هنر از جمله هنرهاي تجسمي، هنرهاي نمايشي و ديگر حوزه‌ هاي مرتبط است كه به ترتيب موضوعي تنظيم شده...
 ٠٨:٠٠ - 1396/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت اطلاعات کتاب های تازه خریداری شده در پایگاه کتابخانه تخصصی
اطلاعات کتابشناختی کتاب های فارسی و لاتین خریداری شده از سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (1396) در پایگاه کتابخانه تخصصی ثبت شد.
 ٠٩:١٨ - 1396/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
عید فطر مبارک باد
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به اطلاع می‌رساند کتابخانه تخصصی از روز هفدهم تیرماه آماده ارائه خدمات به اعضاء و پژوهشگران محترم است.
 ١٢:٤٣ - 1396/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایشگاه کتاب
حضور کتابخانه تخصصی در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
کتابخانه تخصصی به منظور اطلاع از آخرین اخبار نشر و تهیه بخشی از منابع مورد نیاز اقدام به بازدید از غرفه‌های ناشران داخلی و خارجی حاضر در نمایشگاه بین المللی کتاب نمود....
 ٠٧:٠٨ - 1396/02/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
تازه‌هاي كتاب
تازه‌هاي انتشارات فرهنگستان هنر در كتابخانه تخصصي
كتاب‌هاي جديد انتشارات فرهنگستان هنر در پايگاه كتابخانه تخصصي ثبت گرديد. اين كتاب‌ها عبارتند از: تاريخ زشتي، مکان، زمان و هستي در معماري ژاپني، دلوز در قابي ديگر، دريدا در قابي ديگر، منارجام؛ کتیبه‌ها و نقوش تزیینی و مفاهیم نمادین، یادنامه معماران و معماری سنتی خراسان، سنگ بست و چکیده مقالات همایش ملی آجر و آجرکاری در هنر و معماری ایران..
 ١٣:٢٢ - 1396/01/14 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنرمحفوظ است.