اخبار > سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران، بهار 1397


  چاپ        ارسال به دوست

سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران، بهار 1397

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از 2100 ناشر داخلی و بیش از 550 ناشر خارجی شرکت داشتند و در مجموع 500000 عنوان کتاب در نمایشگاه عرضه شد.
کتابخانه تخصصی فرهنگستان هنر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب، پیرو چند جلسه برنامه ریزی با هدف شناسایی عناوین جدید و نیز تهیه تازه های نشراز ناشران معتبر و مرتبط حضوری فعال داشت و تیم خرید کتابخانه طی برنامه ای مشخص در چهارچوب بودجه تخصیصی موفق به خرید 263 عنوان کتاب فارسی و 44 عنوان کتاب لاتین شد.
خرید کتاب درموضوعات هنر(مبانی نظری، عکاسی ،هنر ایران ، هنر اسلامی، معماری) وفلسفه ، ادبیات و کتابهای درخواستی و مورد نیاز مراجعین کتابخانه و برخی از کتابهای برگزیده جشنواره ها و یا کتابهای پر مخاطب بوده است. تلاش بر این بوده که این مجموعه سازی دارای توازن موضوعی باشد.
لازم بذکر است کتابخانه همزمان با حضور در نمایشگاه و خرید منابع، اقدام به فهرست برداری از منابع نموده است و انشا الله طی روزهای آتی فهرست منابع خریداری شده همراه با نمایش کتابها در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت .


١٠:١٢ - 1397/02/25    /    شماره : ٦٧٣٦    /    تعداد نمایش : ١٩خروج
 
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای كتابخانه تخصصي فرهنگستان هنرمحفوظ است.