اخبار > بیش از هزار و پانصد جلد کتاب تازه به زبان انگلیسی، به گنجینه کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر افزوده شد.


          همزمان با هفته کتاب

         بیش از هزار و پانصد جلد کتاب تازه به زبان انگلیسی، به گنجینه کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر افزوده شد.

 

با پایان یافتن مراحل سازماندهی ۱۵۰۰ جلد از کتاب‌های اهدایی محمد علی‌پور جدّی، این مجموعه ارزشمند در دسترس کاربران کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر قرار گرفت.

محمد علی‌پور جدّی بیش از ۱۵۰۰ جلد کتاب (به زبان انگلیسی) از کتابخانه شخصی خود را به کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر اهدا کرد.

کتاب‌های اهدایی شامل موضوعات متنوّعی نظیر فلسفه، ادیان، روانشناسی، زیباشناسی، اخلاق، مذاهب، اسطوره‌شناسی، الاهیات، عرفان، تاریخ، تاریخ تمدّن، جغرافیا، مردم‌شناسی، فرهنگ عامه، آداب و رسوم، علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی، آموزش و پرورش، زبان و ادبیات، علوم طبیعی، تاریخ هنر، معماری، هنرهای تجسمی، عکاسی و موسیقی است.

با پایان یافتن مراحل سازماندهی و آماده‌سازی این مجموعه زیرنظر زینب قدیانی، مسئول پردازش و سازماندهی منابع و اطلاعات کتابخانه، امکان دسترسی و مطالعه کتاب‌های این مجموعه ارزشمند برای کاربران کتابخانه و مرکز اسناد فراهم شد.

فایل فهرست و کتابشناسی منابع جدید از اینجا قابل مشاهده و دریافت است.

درباره محمد علی‌پور جدّی   

محمد علی‌پور جدّی، دانش‌آموخته دکترای اقتصاد از دانشگاه سواس (SOAS) انگلستان و مدیر بخش تحلیل بازار نفت اوپک است.

کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از دکتر محمد علی‌پور جدّی برای مشارکت در توسعه دانش و آگاهی و غنی‌سازی منابع علمی کتابخانه، ابراز می‌نماید. بی‌شک نام ایشان به عنوان یکی از اهداکنندگان و حامیان در اذهان جامعه علمی و کاربران فرهیخته این کتابخانه ماندگار خواهد شد.

 

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٢٩ آبان ١٤٠٢ - ١٥:٤٦ | نسخه چاپي

خروج
همه حقوق وبگاه، از آن كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر است. © ۱۴۰۱ استفاده از مطالب و تصاویر وبگاه با ذکر منبع بلامانع است.