اخبار > مجموعه‌ای شامل ۳۵۵ نسخه از منابع اطلاعاتی کتابخانه و مرکز اسناد به کتابخانه دانشکده هنر دانشگاه نیشابور اهدا شد.


          با هدف گسترش همکاری و تعامل با مراکز علمی و کتابخانه‌ها

         مجموعه‌ای شامل ۳۵۵ نسخه از منابع اطلاعاتی کتابخانه و مرکز اسناد به کتابخانه دانشکده هنر دانشگاه نیشابور اهدا شد.

 

همزمان با امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری علمی و پژوهشی میان فرهنگستان هنر و دانشگاه نیشابور، بیش از ۳۵۵ نسخه از منابع مازاد و تکراری کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر به کتابخانه دانشکده هنر دانشگاه نیشابور اهدا ­شد.

روز يکشنبه ٢٧ خرداد ١٤٠٣، مقارن با ایام عید سعید قربان، تفاهم‌نامه‌ همکاری میان فرهنگستان هنر و دانشگاه نیشابور منعقد شد. این تفاهم‌نامه همکاری با هدف توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی و هم‌افزایی در پیشبرد اهداف مشترک و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های این دو نهاد، به امضای مجید شاه‌حسینی، رئیس فرهنگستان هنر، و محمدحسین رحمانی‌دوست، رئیس دانشگاه نیشابور، رسید.

همزمان با امضای این تفاهم‌نامه همکاری، در راستای گسترش تعامل و همکاری‌های میان کتابخانه‌ای و مبادله و اهدای منابع اطلاعاتی کتابخانه، تعداد ۳۵۵ نسخه (۲۷۱ جلد کتاب و ۸۴ نسخه مجله) از منابع مازاد و تکراری کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر به کتابخانه دانشکده هنر دانشگاه نیشابور اهدا ­شد.

اهدا و مبادله منابع اطلاعاتی، با هدف گسترش همکاری و تعامل با مراکز علمی و کتابخانه‌ها برای تبادل دانش و دستاوردهای علمی و پژوهشی، تسهیل دسترسی به مدارک علمی و بانک‌های اطلاعاتی صورت می‌گیرد.

 

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٣ - ٠٧:٤٩ | نسخه چاپي

خروج
همه حقوق وبگاه، از آن كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر است. © ۱۴۰۱ استفاده از مطالب و تصاویر وبگاه با ذکر منبع بلامانع است.