اخبار > رئیس و کارشناسان کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر از کتابخانه دانشگاه امام صادق (ع) بازدید کردند.


          با هدف همفکری و تعامل درخصوص بهینه‌سازی سازماندهی منابع علمی و اسناد آرشیوی

         رئیس و کارشناسان کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر از کتابخانه دانشگاه امام صادق (ع) بازدید کردند.

 

در دیدار رئیس و کارشناسان کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر از کتابخانه دانشگاه امام صادق (ع)، راهکارهای تعامل و همکاری بین دو کتابخانه برای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های طرفین در بهینه‌سازی سازماندهی منابع علمی و اسناد آرشیوی بررسی شد.

با هدف بسط تعاملات بین‌کتابخانه‌ای، رئیس و کارشناسان «کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر»، صبح روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲، از کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه امام صادق (ع)، بازدید کردند.

در این برنامه دو ساعته، بازدیدکنندگان، ضمن دیدار از بخش‌­های سازماندهی و خدمات فنی، مخزن کتاب­‌های چاپی، مخزن منابع چاپ‌سنگی، مرجع، تولید محتوا و دیجیتال، آرشیو و استودیوی تولید محتوا، با مدیران و کارشناسان این بخش‌ها، درخصوص چالش‌های موجود در به‌کارگیری نرم‌افزاهای کتابداری و تأمین امنیت پایگاه‌های داده و نیز زمینه‌‌های مشترک تعامل و همکاری برای بهینه‌سازی سازماندهی و اشاعه منابع و اطلاعات علمی و اسناد آرشیوی و مراحل تولید و آرشیو محتوای علمی گفتگو کردند.

در این دیدار، اسماعیل پناهی، رئیس، ابوالفضل بهجت، نرگس خانی، ناهید صفری، زینب قدیانی، غزاله مظفری، از کارشناسان ارشد کتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر، و عباس رجبی، دبیر گروه تخصصی سلامت و اخلاق پژوهش، مجید منصوری، مدیر خدمات فنی، و داریوش طالبی، عبدالعلی فرضعلی‌زاده، محمود میرزایی، محسن سیدمهدی، انور منافی، محمد اسپروز، حسین طاهری و بهروز عبدی، از کارشناسان ارشد کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه امام صادق (ع)، حضور داشتند.

 

∎ گزارش تصویری بازدید

 
 
 
 
 
 

 

   زمان انتشار: پنج شنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٢٠:٠٧ | نسخه چاپي

خروج
همه حقوق وبگاه، از آن كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر است. © ۱۴۰۱ استفاده از مطالب و تصاویر وبگاه با ذکر منبع بلامانع است.