اخبار > كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر به عضویت پایگاه اطلاع‌رسانی کتابخانه‌های ایران در آمد.


          در راستای تسهیل دسترسی کاربران

         كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر به عضویت پایگاه اطلاع‌رسانی کتابخانه‌های ایران در آمد.

 

كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر به منظور مشارکت در فراهم ساختن زمینه دسترسی آسان و یکپارچه محققان و کاربران به اطلاعات و منابع کتابخانه‌ها در بستر شبکه اینترنت، به عضویت «پايگاه اطلاع‌رسانى كتابخانه‌های ايران» درآمد.

كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر به عضویت پایگاه اطلاع‌رسانی کتابخانه‌های ایران در آمد. بدین ترتیب دسترسی کاربران گرامی این کتابخانه و جستجو در منابع چاپی آن از طریق وبگاه پایگاه اطلاع‌رسانی کتابخانه‌های ایران فراهم شده است. کاربران می‌توانند از طریق وبگاه lib.ir به جستجو در منابع موجود در کتابخانه‌های این پایگاه بپردازند.

پایگاه اطلاع‌رسانی کتابخانه‌های ایران، به منظور ارائه یک‌پارچه اطلاعات کتابخانه‌های ایران در شبکه اینترنت و تسهیل و تسریع در دسترسی پژوهشگران به این اطلاعات، توسط مؤسسه علمی _ فرهنگی دارالحدیث راه‌اندازی شده است. دسترسی کاربران به اطلاعات کتابخانه‌های تخصصى، دانشگاهی و عمومی کشور و آشنایی دانش‌پژوهان با کتابخانه‌ها و خدمات مختلف آنها و عرضه مجموعه اطلاعاتی که در شناخت کتابخانه‌ها مؤثرند، از اهداف این پایگاه به شمار می‌رود.

کاربران گرامی می‌توانند شرایط و نحوه استفاده از خدمات این پایگاه را در اینجا مطالعه نمایند.

 

   زمان انتشار: شنبه ١٢ خرداد ١٤٠٣ - ١٦:٣٥ | نسخه چاپي

خروج
همه حقوق وبگاه، از آن كتابخانه و مرکز اسناد فرهنگستان هنر است. © ۱۴۰۱ استفاده از مطالب و تصاویر وبگاه با ذکر منبع بلامانع است.